Ogłoszenie wyników Konkursu z okazji Dnia Dziecka

Właśnie zakończył się Konkurs z okazji Dnia Dziecka pt. „My dream holiday – Moje wymarzone wakacje”.

Otrzymaliśmy piękne i oryginalne prace plastyczne, na których dzieci przedstawiły, jak wyobrażają sobie swoje tegoroczne wakacje. Spośród nadesłanych prac wyłoniliśmy trzy zwycięskie, dwie wybrane na podstawie ilości polubień pod postem Fundacji Dwujęzyczny Przedszkolak na Facebooku oraz jedna wybrana przez komisję konkursową.

Nagrody, które wkrótce powędrują do zwycięzców, to:

👉 wspaniałe maty dydaktyczne i karty do gry Dwujęzycznego Przedszkolaka,

👉 kostki edukacyjne, które można wykorzystać do wielu ciekawych zabaw,

👉 pacynki myszek z Ogólnopolskiego Programu Dwujęzyczny Przedszkolak, idealne do teatrzyków!

Nagrodzone zostały prace:

🥇 miejsce: Grupa Smerfy i Mali Odkrywcy z Publicznego Przedszkola w Borzęciczkach pod opieką Pani Lidii Marszałek:

🥈 miejsce: Grupa Starszaki z Niepublicznego Przedszkola w Borkach-Wyrkach pod opieką Pani Natalii Nowosielskiej:

🥉 miejsce: Grupa Tygryski z Przedszkola w Bytnicy pod opieką Pani Eli Plichty:

Gratulujemy z całego serca zwycięskim grupom przedszkolnym oraz dziękujemy wszystkim pozostałym za zaangażowanie i udział w konkursie! 🙂

Zespół Fundacji Dwujęzyczny Przedszkolak 🥰