Fundacja Dwujęzyczny Przedszkolak ogłasza nabór do projektu edukacyjnego
„SPOTKANIE Z BAJKĄ DWUJĘZYCZNEGO PRZEDSZKOLAKA – projekt czytelniczy
dla przedszkolaków z Krakowa”

👉 Projekt oparty jest na innowacyjnej metodzie wychowania dwujęzycznego, która  opiera się na idei wplatania języka obcego do codziennych aktywności dziecka. Ma na celu rozwój zainteresowań czytelniczych dzieci poprzez aktywne słuchanie i wielosensoryczny odbiór bajki.

👉Fundacja obejmie wsparciem 25 grup przedszkolnych. W ramach tego przedsięwzięcia w przedszkolu organizowana jest wizyta nauczycielki języka angielskiego, która prowadzi zajęcia z dziećmi opowiadając bajkę po angielsku i wspomagając się różnorodnymi pomocami dydaktycznymi
pobudzającymi uczenie się wielozmysłowe i zapewniającymi zrozumienie treści.
👉Organizator zapewnia również:

✅materiały dydaktyczne wykorzystywane podczas „Spotkania z bajką Dwujęzycznego Przedszkolaka”

✅dostęp do platformy edukacyjnej z bazą aktywności, scenariuszami zajęć, materiałami audio i wideo oraz kartami pracy do druku ważny 30 dni.

✅opiekę merytoryczną oraz materiały dydaktyczne:

✅Nauczyciele dołączą do specjalnej grupy na FB, na której udostępniane są dodatkowe materiały dydaktyczne. Utworzona wspólnota praktyków pozwoli na dzielenie się doświadczeniami i pomysłami rozwijającymi warsztat pracy z bajką.

✅Każdy Koordynator Przedszkolny zakwalifikowany do Projektu otrzymuje nagrody.

✔️ Książeczkę z cyklu pt. “Opowieści Dwujęzycznego Przedszkolaka”,

✔️ Certyfikat udziału Placówki w Projekcie,

✔️ Miesiąc bezpłatnego dostępu do platformy on-line Dwujęzycznego Przedszkolaka (nagroda do wykorzystania w dowolnym terminie do 30.06.2024 r.)

📅Projekt realizowany będzie w terminie od 01.10.2023 r. do 31.12.2023 r.

📧 Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: kontakt@akkademus.pl

Rekrutacja ma charakter otwarty i będzie się odbywać od23.08.2023 r. do20.09.2023 r

📜FORMULARZ ZGŁOSZENIA I REGULAMIN: http://bitly.pl/Exn8G

Organizatorem projektu jest Fundacja Dwujęzyczny Przedszkolak. Patronat honorowy sprawuje Minister Edukacji i Nauki.