Lubelski kongres dwujęzyczności

Przedszkolak w świecie Dwujęzyczności"

Lubelski Kongres Dwujęzyczności ,,Przedszkolak w świecie dwujęzyczności’’, to podsumowanie Programu Pilotażowego Fundacji Dwujęzyczny Przedszkolak oraz Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. W pilotażu wzięło udział 26 placówek z Województwa Lubelskiego. Partnerem Kongresu było Województwo Lubelskie ,,Lubelskie Smakuj Życie’’. Uroczystość zaszczyciło wielu wyjątkowych gości.

Uroczystość była również okazją do wręczenia wyjątkowych medali z okazji Jubileuszu 550 rocznicy powstania Województwa Lubelskiego. Medalami uhonorowane zostały osoby, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju województwa. Gratulujemy nagrodzonym!Odbyła się premiera podręcznika metodycznego „Kompetencje kluczowe przedszkolaków i poznawanie języka obcego – przykłady dobrej praktyki’’, który powstał dzięki współpracy Fundacji Dwujęzyczny Przedszkolak, LSCDN, ,,Lubelskie Smakuj Życie!’’ oraz Nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

Skontaktuj się z nami!