NABÓR DO PILOTAŻU PROGRAMU „PRZEDSZKOLAK W ŚWIECIE DWUJĘZYCZNOŚCI” DLA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Otwieramy nabór do pilotażu programu „Przedszkolak w świecie dwujęzyczności” dla województwa lubelskiego. Udział w programie pilotażowym jest bezpłatny.

👉 Celem programu jest popularyzacja dwujęzyczności w przedszkolach na terenie województwa lubelskiego, rozwijanie zainteresowań dzieci i poszerzenie dostępu do nauki języków obcych. Program ma zachęcić przedszkola do podejmowania działań innowacyjnych i wdrażania autorskich pomysłów wspomagających rozwój dzieci. Pilotaż ma wpłynąć na rozwój świadomości rodziców i opiekunów oraz zwiększenie ich zaangażowania w edukację dzieci oraz na rozwój umiejętności cyfrowych wszystkich uczestników projektu.

Zapewniamy materiały dydaktyczne dla nauczycieli:

✅ dwa certyfikowane szkolenia wdrażające do Programu i wsparcie bieżące,
✅ dostęp do platformy edukacyjnej z bazą aktywności, scenariuszami zajęć, materiałami audio i wideo oraz kartami pracy do druku,
✅ zestaw kart obrazkowych,
✅ mata edukacyjna,
✅ naklejki motywujące,
✅ pudełko na materiały,
✅ plakat promujący program

oraz dla dzieci i rodziców ✅ dostęp do platformy edukacyjnej.

📅 Nabór trwa do 30 czerwca 2023 r.
Termin realizacji: 1 września – 31 grudnia 2023 r.
📧 Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: przedszkolak@lscdn.pl

Organizatorem pilotażu jest Fundacja Dwujęzyczny Przedszkolak wraz z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Patronat honorowy sprawują Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk. Sponsorem jest Fundacja Orlen.

Więcej na stronie: https://lnkd.in/d3kaiTm9

Serdecznie zapraszamy! 🙂