Realizacja akcji CZYTANIE KSIĄŻEK Z DWUJĘZYCZNYM PRZEDSZKOLAKIEM

Bezpłatna akcja czytelnicza Fundacji Dwujęzyczny Przedszkolak trwa w najlepsze! 🆓

Tegoroczna edycja projektu obejmuje przedszkola znajdujące się na terenie województw mazowieckiego, śląskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego.

CZYTANIE KSIĄŻEK Z DWUJĘZYCZNYM PRZEDSZKOLAKIEM to bezpłatny projekt, w ramach którego lektor języka angielskiego naszej fundacji przyjeżdża do placówki przedszkolnej i czyta bajki po angielsku wspólnie z przedszkolakami. Podczas wizyty w placówce czytamy najnowszą książeczkę z cyklu Opowieści Dwujęzycznego Przedszkolaka pt. „Preschool Fun – Zabawa w przedszkolu”. Przeprowadzamy również gry i zabawy aktywizujące z wykorzystaniem piosenek i wideo z programu Dwujęzyczny Przedszkolak.

Do tej pory odwiedziliśmy:

🏫 Przedszkole nr 10 w Piasecznie,
🏫 Dwujęzyczne Przedszkole „Zamkowe Skrzaty” z Oddziałami Integracyjnymi w Ciechanowie,
🏫 Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne „Stacyjkowo” w Żyrardowie,
🏫 Przedszkole „Tygrysek” w Głownie,
🏫 Przedszkole Niepubliczne AQQ Tu Odkrywca w Kielcach,
🏫 Przedszkole Samorządowe w Chęcinach,
🏫 Przedszkole Publiczne nr 4a z ZSP nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach,
🏫 Przedszkole Małego Księcia w Wieprzu,
🏫 Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu,
🏫 Przedszkole nr 8 im. Marii Krystyny Habsburg w Żywcu,
🏫 Przedszkole nr 9 im. Andrzeja Komonieckiego w Żywcu,
🏫 Przedszkole nr 10 w Żywcu,
🏫 Przedszkole Samorządowe nr 18 w Kielcach,
🏫 Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 109 im. Batalionów Chłopskich w Warszawie,
🏫 Przedszkole Publiczne w Trzebini.

Czytanie bajek po angielsku w połączeniu z grami językowymi i zabawami ruchowymi dają wspaniałe efekty w nauce angielskiego przez przedszkolaki, nawet w najmłodszych grupach dzieci! 💕📚👩‍🏫👶

Dziękujemy wszystkim przedszkolom za zainteresowanie projektem i zaangażowanie w jego organizację oraz realizację!