Uroczyste wręczenie Krajowego Certyfikatu Przedszkola Promującego Dwujęzyczność

Dzieci z Przedszkola nr 49 w Zabrzu

Przedszkole nr 49 w Zabrzu jako pierwsze w Polsce otrzymało Krajowy Certyfikat Przedszkola Promującego Dwujęzyczność! 😍

Z tej okazji w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu odbyła się wspaniała uroczystość, podczas której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz językowe, nabyte w trakcie realizacji Ogólnopolskiego Programu Dwujęzyczny Przedszkolak.

Program jest realizowany w placówce już od roku, a efekty nauki poprzez zabawę widać gołym okiem! Serdecznie gratulujemy wyróżnienia.

Specjalne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Przedszkola nr 49, Beaty de Korczak-Leszczyńskiej, której zaufanie do programu i zaangażowanie w jego realizację zaowocowało rewelacyjnymi wynikami u dzieci.

Zachęcamy także do obejrzenia wideo-relacji nakręconej przez Telewizję Zabrze oraz do lektury artykułu o wydarzeniu:

 


Przeczytaj artykuł