BEZPŁATNY PROJEKT ŚWIĄTECZNY DLA PRZEDSZKOLI – EDYCJA II

Startuje kolejna edycja projektu edukacyjnego „W Świątecznej Krainie Dwujęzycznego Przedszkolaka” – EDYCJA II: Tradycje Świąteczne ⭐️

Już drugi rok z rzędu przedszkola publiczne i niepubliczne z całej Polski mogą wziąć udział w wyjątkowym projekcie świątecznym Fundacji Dwujęzyczny Przedszkolak, który łączy zabawy o tematyce bożonarodzeniowej z nauczaniem języka angielskiego! Dodatkowo w tym roku dzieci poznają tradycje regionalne związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

KTO MOŻE ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROJEKTU?

🛷 Nauczyciele wychowania przedszkolnego (bez znajomości języka angielskiego!)

🛷 Nauczyciele języka angielskiego

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z WZIĘCIA UDZIAŁU W PROJEKCIE?

❤️ 2,5-tygodniowy dostęp do innowacyjnej platformy edukacyjnej zawierającej świąteczne materiały dydaktyczne 🎨

❤️ niebanalne pomysły na zajęcia z Przedszkolakami – świąteczne zabawy kulinarne, muzyczne, teatralne, plastyczne, ruchowe i wiele więcej 😍

❤️ moc inspiracji i wsparcie społeczności Dwujęzycznego Przedszkolaka 👨‍👩‍👧‍👦

❤️ certyfikat udziału w projekcie 📜

❤️ super nagrody 🎁

Chcesz wiedzieć więcej? Szczegółowe informacje dotyczące realizacji Projektu, nagród oraz zgłoszeń znajdują się na Facebooku:

❤️🌲🎁 POCZUJCIE ŚWIĄTECZNY KLIMAT RAZEM Z NAMI ❤️🌲🎁

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PROJEKCIE!