PRZEDSZKOLAK W ŚWIECIE DWUJĘZYCZNOŚCI-LUBELSKI KONGRES 25 MARCA 2024

                         💕Drodzy Nauczyciele i Dyrektorzy, serdecznie zapraszamy do Lublina!

 Już w najbliższy poniedziałek 25 marca o godz. 10.00 w Lubelskie Centrum Konferencyjne przy ul. Grottgera 2, rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie ,,Przedszkolak w Świecie Dwujęzyczności – Lubelski Kongres Dwujęzyczności”.
📩Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych wykładach i warsztatach prowadzonych przez ekspertów z dziedziny nauczania języków obcych oraz pedagogiki przedszkolnej. Partnerem Wydarzenia jest Województwo Lubelskie oraz ,,Lubelskie – Smakuj Życie!”.
📖W programie Kongresu znajdują się między innymi występy artystyczne dzieci z Lubelskich przedszkoli, podsumowanie projektu „Przedszkolak w świecie dwujęzyczności” oraz premiera podręcznika metodycznego pt. „Kompetencje kluczowe przedszkolaków i poznawanie języka obcego – przykłady dobrej praktyki.”
✏️Odbędą się również wykłady poprowadzone przez prof. dr hab. Urszula Paprocką-Piotrowską oraz prof. UJK, dr hab. Agnieszka Szplit na temat wartości nauki języków obcych od najmłodszych lat oraz wielojęzyczności w przedszkolu.
‼️ Patronami wydarzenia są Marszałek Województwa Lubelskiego, Pan Jarosław Stawiarski, Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz PK OMEP Polska Światowa Organizacja Wychowania Przedszkolnego.
✅Udział w kongresie jest bezpłatny.
W celu rejestracji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfBbUVR9TtXqW…/viewform 

Do zobaczenia! 💜

#Lubelskie #LubelskieSmakujŻycie #KierunekLubelskie